SKU: 33003242602

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer

Sale price$38.66 Regular price$42.95
Save 10%

Pay in installments of $10.74 with ShopPay, AfterPay and Klarna

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Sep 2 - Sep 7

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Sikkens Rubbol BL Rezisto PrimerSikkens Rubbol BL Rezisto Primer is een watergedragen grond en voorlak voor het Rubbol BL Rezisto laksysteem. De primer zorgt voor uitstekende hechting, snelle droging en een strak oppervlak als basis voor een kras en huidvetbestendige afwerking. Belangrijkste kenmerken Watergedragen grond en voorlak Zeer goede hechting op kaal hout en bestaande verflagen Ideale basis voor Rubbol BL Rezisto aflakken Snelle droging en doorharding Uitstekende vloeiing

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer is een watergedragen grond- en voorlak voor het Rubbol BL Rezisto laksysteem. De primer zorgt voor uitstekende hechting, snelle droging en een strak oppervlak als basis voor een kras- en huidvetbestendige afwerking.

Belangrijkste kenmerken

  • Watergedragen grond- en voorlak
  • Zeer goede hechting op kaal hout en bestaande verflagen
  • Ideale basis voor Rubbol BL Rezisto aflakken
  • Snelle droging en doorharding
  • Uitstekende vloeiing
  • Zijdeglans
  • Huidvetbestendig verfsysteem vanaf de grondlaag
  • Geschikt voor hout, hard PVC, beton, pleisterwerk en diverse kunststoffen

De voordelen van Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer

Een belangrijk voordeel van Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer is de zeer goede hechting op zowel onbehandelde ondergronden als bestaande verflagen. Dit zorgt voor een stabiele basis waarop de aflak optimaal kan presteren. De primer voorkomt dat problemen zoals slechte hechting of doorslag al in de eerste laag ontstaan, wat essentieel is bij intensief gebruikte oppervlakken.

Daarnaast draagt deze primer bij aan de duurzaamheid van het totale verfsysteem. In situaties waar huidvet het bestaande schilderwerk heeft aangetast, voorkomt Rubbol BL Rezisto Primer dat deze vervuiling opnieuw invloed krijgt op de nieuwe verflagen. Hierdoor blijft het afwerksysteem langer mooi en functioneel. De snelle droging en goede doorharding maken het mogelijk om efficiënt door te werken, terwijl de uitstekende vloeiing zorgt voor een strak en egaal resultaat.

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer op kleur gemengd

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer is verkrijgbaar in wit en in vele kleuren via het Sikkens kleurenmengsysteem. Door de primer op kleur te laten mengen kan de dekking van de aflak worden verbeterd en wordt het totale verfsysteem visueel gelijkmatiger opgebouwd. Dit is vooral praktisch bij het toepassen van donkere of intense kleuren.

Hoe verf ik met Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer?

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer kan worden aangebracht met een kwast of roller. Voor de kwast wordt een variant voor watergedragen verven geadviseerd. Bij het rollen is een lakviltroller met een poolhoogte van circa 5 mm geschikt. Op grotere vlakken wordt de primer aangebracht en verdeeld met de roller. Op kleinere oppervlakken wordt het product opgezet, goed verdeeld en opgestreken met de kwast voor een egaal resultaat.

De ondergrond moet schoon, droog en draagkrachtig zijn. Nieuw of kaal gemaakt hout wordt eerst ontvet en geschuurd. Eventuele beschadigingen worden gerepareerd met een geschikt reparatiemiddel. Vervolgens wordt Rubbol BL Rezisto Primer aangebracht als grondlaag. Na droging wordt de primer licht geschuurd en kan naar wens een tweede laag primer of direct een Rubbol BL Rezisto aflak worden aangebracht. Ook op bestaande, goed gereinigde en geschuurde watergedragen of alkydharsverflagen is deze primer toepasbaar. Voor een optimaal resultaat is goed schildergereedschap belangrijk. Verfsale biedt hiervoor een zorgvuldig geselecteerd assortiment kwasten en rollers.

Hoeveel Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer heb ik nodig?

Het theoretisch rendement van Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer bedraagt circa 10 tot 12 m² per liter per laag. Het daadwerkelijke verbruik is afhankelijk van de applicatiemethode en de aard van de ondergrond. Glad afgewerkte oppervlakken zorgen voor een hoger rendement, terwijl ruwe of sterk zuigende ondergronden meer product opnemen.

Bij toepassingen zoals deuren, kozijnen en betimmeringen wordt doorgaans gewerkt met één of twee lagen primer, afhankelijk van de staat van de ondergrond en het gekozen verfsysteem. Om een goede inschatting te maken is het verstandig om vooraf een proefvlak te zetten. Op basis hiervan kan het praktische verbruik worden bepaald en kan worden berekend hoeveel primer nodig is voor het volledige project.

Beschikbare volumes Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer

Binnenprojecten verschillen sterk in omvang. Daarom is Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer verkrijgbaar in meerdere verpakkingsgroottes. Dit maakt het mogelijk om de hoeveelheid primer goed af te stemmen op de klus en verspilling te voorkomen.

Beschikbare verpakkingen:

  • 1 liter – ideaal voor deuren, kozijnen of kleinere projecten
  • 2,5 liter – geschikt voor grotere oppervlakken en meerdere onderdelen

Door het juiste volume te kiezen blijft het schilderproces overzichtelijk en efficiënt.

Wat is de droogtijd van Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer?

Bij een temperatuur van 20°C en een relatieve luchtvochtigheid van 65% is Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer stofdroog na circa 30 minuten en kleefvrij na ongeveer 2 uur. De primer is overschilderbaar na circa 6 uur. Dankzij deze snelle droging kunnen op één dag meerdere lagen worden aangebracht. Bij lagere temperaturen of een hogere luchtvochtigheid kan de droogtijd langer zijn. Ook factoren zoals laagdikte, ventilatie en de zuiging van de ondergrond spelen hierbij een rol.

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer Aanbieding

Bij Verfsale is Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer regelmatig scherp geprijsd. Door gebruik te maken van aanbiedingen kan een professionele en betrouwbare primer voordelig worden toegepast binnen uiteenlopende binnenschilderprojecten. Het is aan te raden om bij de voorbereiding van schilderwerk de actuele prijs en beschikbaarheid te controleren.

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer kopen bij Verfsale

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer kopen bij Verfsale betekent kiezen voor kwaliteit en deskundig advies. Verfsale ondersteunt bij het samenstellen van een compleet Rubbol BL Rezisto verfsysteem en helpt bij het kiezen van de juiste aflak en schilderbenodigdheden. Zo ontstaat een duurzaam en betrouwbaar systeem voor intensief gebruikte binnenonderdelen.

Is Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer de juiste grondverf voor jou?

Sikkens Rubbol BL Rezisto Primer is zeer geschikt als basis voor een kras- en huidvetbestendig binnenschilderwerksysteem. De primer komt uitstekend tot zijn recht op deuren, kozijnen en betimmeringen in woningen, kantoren en openbare gebouwen. Voor toepassingen waarbij een andere verfopbouw of specifieke technische eigenschappen nodig zijn, kan een alternatieve primer binnen het assortiment van Verfsale beter aansluiten.

Bestel nu voordelig bij Verfsale en profiteer van snelle levering.

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 33003242602

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.6 ★★★★★
Based on 27 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
D
Verified Purchase
Drew
Phoenix, US
★★★★★ 5
Sleek and sturdy, conforms well to most monitor backs
Very sturdy, no flex or sag when hanging midsize DT 900 Pro X. Applied well to my curved monitor back after prepping the surface with isopropyl alcohol. The 9 different mounting points give a lot of flexibility and conform to the monitor shape. Great value considering it saves space on my desk, lower maintenance; does not need dusting like a separate stand. The headband pad is very soft (silicone?) with gentle curve that should not leave sharp indentations in headband. I do wish the headband pad were a bit longer for hanging the headset cable when not in use.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 21, 2026
A
Verified Purchase
Amazon Customer
Bozeman, US
★★★★★ 5
Space Saving Headset Stand
Needed a headset stand that saves space, perfect for my gaming setup. Glue strips are holding up so far.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on March 28, 2026
V
Verified Purchase
Virginia Wharton
Phoenix, US
★★★★★ 5
It is really well made and perfect for travel!
It is just like the picture and it is lovely. Plenty of room and under the tray it is large enough for changes with pendents. It is perfect for a girl and will be perfect for the amount of jewerly you take when traveling. Thank You!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on December 3, 2025
J
Verified Purchase
Jamie C.
Belleville, US
★★★★★ 5
Very nice little box.
This is a great little jewelry box. I don’t have tons of jewelry right now, so this fits everything well, and the leather-look material is very nice. I like the simple design and organization, and it is a nice size to travel with. It looks really pretty sitting on my dresser and goes with the aesthetic of my home well.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on June 8, 2025
S
Verified Purchase
Suly
Carnegie, US
★★★★★ 4
Pretty
Very nice simple jewelry box. My only issue is spacing to put necklaces is a bit tight, but there is plenty of room in this little guy. I put a lighter next to it, for size comparison.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on March 15, 2026

recommand products